‘iddaa bülteni’ ile etiketlenmiş yazılar

PostHeaderIcon İddaa Programı İddaa Bülteni 23 Mart 2013

İddaa Programı İddaa Bülteni 23 Mart 2013

23 Mart İddaa Programı İddaa Bülteni

DKE      17:00     114     Kuzey İrlanda     Rusya          vs     3    5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        1,40    2,05
DKE      00:04     120     Uruguay     Paraguay          vs     3    1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,65    1,70
DKE      02:00     121     Arjantin     Venezuela          vs     3    1,05    6,25    12,50            4,17    2,70    1,20
DKE      04:10     123     Peru     Şili          vs     3    2,30    3,00    2,30    1,30    1,15    1,30    1,60    1,75
JLK      06:00     152     Jubilo Iwata     Shimizu S-Pulse          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43
JLK      06:00     153     Ventforet Kofu     Yokohama F.Marinos          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17
JLK      06:00     154     Oita Trinita     Cerezo Osaka          vs         2,20    3,00    2,40    1,27    1,15    1,33
JLK      09:00     161     Kashima Antlers     FC Tokyo          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52
JLK      09:00     162     Sagan Tosu     Nagoya Grampus          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37
JLK      09:00     163     Shonan Bellmare     Omiya Ardija          vs         2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37
S3-3      12:00     164     Mardinspor (H3)     Çorum Belediyespor          vs         2,30    4,10    1,60    1,47        1,15
P1L      13:00     165     Ankaragücü     Adana Demirspor          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    1,55    1,80
P1L      13:00     166     Bucaspor     G.Antep Bld.Spor          vs         1,80    3,10    3,10    1,14    1,14    1,55    1,40    2,05
P1L      13:00     167     Konyaspor     Denizlispor          vs         1,90    3,10    2,85    1,18    1,14    1,48    1,40    2,05
S2-B      13:30     168     Alanyaspor     Yeni Malatyaspor          vs         1,90    3,10    2,50    1,18    1,08    1,38
S2-B      13:30     169     Gaziosmanpaşa     Eyüp          vs         2,65    3,10    1,80    1,43    1,07    1,14
S2-B      13:30     170     İnegölspor     Çamlıdere Şekerspor          vs         1,20    4,10    5,80            2,40
S2-B      13:30     171     İskenderun Demir Çelikspor     Anadolu Selçukluspor          vs         1,70    3,10    2,90    1,10    1,07    1,50
S2-B      13:30     172     Körfez Futbol Kulübü     Bayrampaşaspor          vs         2,65    3,10    1,80    1,43    1,07    1,14
S2-B      13:30     173     Ofspor     Kırklarelispor          vs         2,50    3,10    1,90    1,38    1,08    1,18
S2-B      13:30     174     Tokatspor     Denizli Belediyespor          vs         1,20    4,10    5,80            2,40
S2-K      13:30     175     Bandırmaspor     Sakaryaspor          vs         1,20    4,10    5,80            2,40
S2-K      13:30     176     Fethiyespor     Tarsus İdman Yurdu          vs         1,80    3,10    2,65    1,14    1,07    1,43
S3-3      13:30     177     Beylerbeyi     Maltepespor          vs         2,90    3,00    1,60    1,47
S3-3      13:30     178     Elazığ Belediyespor     Kocaelispor          vs         2,40    3,00    1,80    1,33        1,13
S3-3      13:30     179     Isparta Emrespor     Yimpaş Yozgatspor          vs         1,90    3,10    2,20    1,18        1,29
S3-3      13:30     180     K.Maraş Belediyespor     Gümüşhanespor          vs         1,70    3,10    2,65    1,10        1,43
S3-3      13:30     181     Keçiörengücü     Darıca Gençlerbirliği          vs         2,20    3,10    1,90    1,29        1,18
S3-3      13:30     182     Oyak Renaultspor     Altınordu          vs         3,50    3,30    1,40    1,70
S3-3      13:30     183     Sancaktepe Belediyespor     Erzurum Bş.Bld.          vs         1,70    3,00    2,65    1,09        1,41
ASKE      14:00     184     Endonezya     Suudi Arabistan          vs         5,50    3,60    1,35    2,18    1,08
İK3      14:00     185     Rangers FC     Stirling Albion          vs         1,05    6,25    12,50            4,17    3,00    1,15
P1L      14:00     186     Kartalspor     1461 Trabzon          vs         2,50    3,10    2,10    1,38    1,14    1,25    1,40    2,05
İN1      14:45     187     Sheffield United     Brentford          vs         1,95    3,00    2,80    1,18    1,15    1,45    1,55    1,80
İBSL      15:00     188     Southport     Kidderminster Harriers          vs         3,30    3,20    1,70    1,62    1,12    1,11    1,75    1,60
AL3      15:00     189     Babelsberg     Stuttgart II          vs         2,20    2,90    2,50    1,25    1,17    1,34    1,45    1,95
AL3      15:00     190     Hansa Rostock     Darmstadt 98          vs         1,85    3,00    3,10    1,14    1,16    1,52    1,45    1,95
AL3      16:00     191     Stuttgarter Kickers     Arminia Bielefeld          vs         2,90    3,00    1,90    1,47    1,15    1,16    1,55    1,80
S2-B      16:00     192     Altay     Balıkesirspor          vs         3,30    3,10    1,60    1,60    1,08    1,06
DKE      16:30     193     Kamerun     Togo          vs         1,25    4,00    7,00        1,06    2,55    1,55    1,80
DKE      16:30     194     Kongo     Gabon          vs         1,85    3,00    3,10    1,14    1,16    1,52
DUEL      16:30     195     Kamerun     Nijerya          vs     3    2,15    3,75    2,10    1,37    1,06    1,35
ÇEK      17:00     196     Vysocina Jihlava     Mlada Boleslav          vs         2,90    2,90    1,95    1,45    1,17    1,17    1,35    2,15
İN1      17:00     197     AFC Bournemouth     Bury          vs         1,35    3,60    5,50        1,08    2,18    1,80    1,55
İN1      17:00     198     Carlisle     Yeovil Town          vs         2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30    1,85    1,50
İN1      17:00     199     Colchester     Milton Keynes Dons          vs         2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19    1,65    1,70
İN1      17:00     200     Crawley Town     Crewe Alexandra          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,80    1,55
İN1      17:00     201     Hartlepool United     Walsall          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    1,70    1,65
İN1      17:00     202     Portsmouth     Coventry          vs         2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19    1,85    1,50
İN1      17:00     203     Preston     Leyton Orient          vs         1,90    3,20    2,80    1,19    1,13    1,49    1,65    1,70
İN1      17:00     204     Scunthorpe United     Doncaster Rovers          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    1,75    1,60
İN1      17:00     205     Shrewsbury Town     Oldham Athletic          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,65    1,70
İN1      17:00     206     Swindon Town     Notts County          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,70    1,65
İN2      17:00     207     AFC Wimbledon     Morecambe          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,75    1,60
İN2      17:00     208     Barnet     Cheltenham          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,65    1,70
İN2      17:00     209     Bradford City     Bristol Rovers          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,75    1,60
İN2      17:00     210     Burton Albion     Wycombe          vs         1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69    1,95    1,45
İN2      17:00     211     Chesterfield     Plymouth Argyle          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,65    1,70
İN2      17:00     212     Fleetwood Town     Dagenham & Redbridge          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,65    1,70
İN2      17:00     213     Gillingham     Accrington Stanley          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,80    1,55
İN2      17:00     214     Northampton Town     Oxford United          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,75    1,60
İN2      17:00     215     Port Vale     Aldershot Town          vs         1,55    3,30    4,00    1,05    1,12    1,81    1,70    1,65
İN2      17:00     216     Rochdale     Southend United          vs         2,20    3,20    2,30    1,30    1,12    1,34    1,70    1,65
İN2      17:00     217     Rotherham United     Exeter City          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,80    1,55
İN2      17:00     218     Torquay United     York City          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,60    1,75
İBSL      17:00     219     Barrow     Ebbsfleet United          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,30    1,30
İBSL      17:00     220     Braintree Town     Alfreton Town          vs         1,90    3,20    2,80    1,19    1,13    1,49    2,30    1,30
İBSL      17:00     221     Dartford     Gateshead          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,85    1,50
İBSL      17:00     222     Hereford United     Hyde          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    2,15    1,35
İBSL      17:00     223     Lincoln City     AFC Telford United          vs         1,65    3,30    3,40    1,10    1,11    1,67    2,15    1,35
İBSL      17:00     224     Luton Town     Tamworth          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    2,05    1,40
İBSL      17:00     225     Mansfield Town     Macclesfield Town          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    2,30    1,30
İBSL      17:00     226     Nuneaton Town     Woking          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    2,05    1,40
İBSL      17:00     227     Stockport County     Newport County          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17    2,30    1,30
İK1      17:00     228     Airdrie United     Raith Rovers          vs         2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19    1,95    1,45
İK1      17:00     229     Dunfermline Athletic     Dumbarton          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    2,50    1,25
İK1      17:00     230     Falkirk     Hamilton          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,75    1,60
İK1      17:00     231     Greenock Morton     Cowdenbeath          vs         1,30    4,30    5,00            2,31    2,05    1,40
İK1      17:00     232     Partick Thistle     Livingston          vs         1,50    3,60    4,00    1,06    1,09    1,89    1,95    1,45
İK2      17:00     233     Albion Rovers     Forfar Athletic          vs         3,20    3,30    1,70    1,62    1,11    1,12    2,50    1,25
İK2      17:00     234     Alloa Athletic     Queen of the South          vs         2,90    3,30    1,80    1,54    1,11    1,16    2,05    1,40
İK2      17:00     235     Arbroath     Stenhousemuir          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,15    1,35
İK2      17:00     236     Brechin City     Ayr United          vs         1,60    3,30    3,60    1,08    1,11    1,72    2,50    1,25
İK2      17:00     237     East Fife     Stranraer          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,50    1,25
İK3      17:00     238     Annan Athletic     Queen`s Park          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17    2,50    1,25
İK3      17:00     239     Berwick Rangers     Peterhead          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,05    1,40
İK3      17:00     240     East Stirlingshire     Montrose          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17    2,70    1,20
İK3      17:00     241     Elgin City     Clyde          vs         1,70    3,30    3,20    1,12    1,11    1,62    2,30    1,30
DKE      17:00     242     Nambiya     Malawi          vs         2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42
DKE      17:00     243     Nijerya     Kenya          vs         1,10    5,50    10,00            3,55    1,55    1,80
ÇEKK      18:00     244     Plzen     Hradec Kralove          vs         1,15    4,75    9,00            3,11    1,85    1,50
HAZ      18:00     245     Türkiye U21     Makedonya U21          vs         1,10    4,50    8,50            2,94
DKE      18:30     246     Kıbrıs Rum Kesimi     İsviçre          vs     3    5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        1,55    1,80
İRL      19:00     247     St Patrick`s Athletic     Bohemians          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,45    1,95
İTB      19:00     248     Grosseto     Cesena          vs         2,10    2,80    2,70    1,20    1,18    1,37    1,55    1,80
İS2      19:00     249     Barcelona II     Huesca          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    2,15    1,35
İS2      19:00     250     Lugo     Racing Santander          vs         1,95    2,90    2,90    1,17    1,17    1,45    1,50    1,85
P1L      19:00     251     Kayseri Erciyesspor     Çaykur Rizespor          vs         1,90    3,20    2,70    1,19    1,12    1,46    1,55    1,80
P1L      19:00     252     Manisaspor     Göztepe          vs         1,30    3,75    6,00        1,07    2,31    1,40    2,05
P1L      19:00     253     Şanlıurfaspor     Tavşanlı Linyitspor          vs         1,90    3,10    2,85    1,18    1,14    1,48    1,40    2,05
DKE      19:00     254     Fildişi Sahili     Gambia          vs         1,05    6,25    12,50            4,17
DKE      19:00     255     Senegal     Angola          vs         1,60    3,20    3,75    1,07    1,12    1,73
DKE      20:00     256     Burkina Faso     Nijer          vs         1,25    4,00    7,00        1,06    2,55
DKE      20:10     257     Tunus     Sierra Leone          vs         1,25    4,00    7,00        1,06    2,55
DKE      20:15     258     Güney Afrika     Orta Afrika Cumhuriyeti          vs         1,35    3,60    5,50        1,08    2,18
BRPL      21:00     259     Botafogo SP     Linense          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37
BRPL      21:00     260     Penapolense     Sao Bernardo FC          vs         1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69
İR1      21:00     261     Salthill Devon     Wexford Youths          vs         2,90    3,00    1,90    1,47    1,15    1,16
İR1      21:00     262     Waterford United     Mervue United          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96
İS2      21:00     263     Girona     Mirandes          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,60    1,75
ABD      21:30     264     DC United     Columbus Crew          vs     3    1,85    3,00    3,10    1,14    1,16    1,52    1,55    1,80
İRL      21:45     265     Sligo Rovers     Limerick          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,60    1,75
İRL      21:45     266     Univ College Dublin     Dundalk          vs         3,00    3,10    1,85    1,52    1,14    1,16    1,55    1,80
İR1      21:45     267     Athlone Town     Cobh Ramblers          vs         1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64
İR1      21:45     268     Finn Harps     Longford Town          vs         2,50    2,90    2,20    1,34    1,17    1,25
İTB      21:45     269     Padova     Modena          vs         1,85    2,90    3,20    1,13    1,17    1,52    1,55    1,80
ABD      22:00     270     New England Re lution     Sporting Kansas City          vs     3    2,40    2,90    2,30    1,31    1,17    1,28    1,40    2,05
İS2      22:00     271     Xerez     Ponferradina          vs         2,30    2,90    2,40    1,28    1,17    1,31    1,45    1,95
ABD      22:30     272     Montreal Impact     RB Newyork          vs     3    2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42    1,65    1,70
BRPL      23:30     273     Atletico Sorocaba     XV De Piracicaba          vs         2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37
BRPL      23:30     274     São Paulo     Bragantino          vs         1,20    4,30    8,00            2,80

PostHeaderIcon 29 30 Haziran 01 02 Temmuz 2012 iddaa Programı

29-30 Haziran-01-02 Temmuz 2012 iddaa Programı ve Bülteni

Yeni iddaa programını her pazartesi ve perşembe günü saat:17:00 da güncellenmektedir.Sahadan com dan alınan iddaa programını çıkar cıkmaz sizlerle paylaşıyoruz.Yeni iddaa programındaki maçların iddaa tahminlerini ve yorumlarını sitemizde bülten çıktıktan sonra bulabilirsiniz.Uzman yazarların banko tahminleri,yorumları ve %100 kazandıran kuponlarını siz iddaa severlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Spor gazetelerinin iddaa eklerinin tahminlerini,yorumlarını ve yorumcularının kuponlarını paylaşarak sizlere kazandırmaya devam ediyoruz.Haftanın iddaa programındaki maçların istatistik bilgileri ve tahminleri sadece iddaaekleri.com adresinde sitemize uğramadan bahis yapmayınız.

Pazartesi iddaa Programını Görmek İçin
pazartesi iddaa programı,pazartesi iddaa bülteni,pazartesi iddaa maç listesi,pazartesi iddaa listesi,pazartesi iddaa basketbol programı,pazartesi iddaa basketbol bülteni,pazartesi yeni iddaa programı,pazartesi yeni iddaa bülteni,pazartesi iddaa güncel programı,pazartesi iddaa güncel bülteni,pazartesi iddaa futbol ve basketbol programı,pazartesi iddaa oranları,pazartesi iddaa maç oranları,pazartesi iddaa basketbol maç oranları,pazartesi iddaa maçları,

Salı iddaa Programını Görmek için
Salı iddaa programı,Salı iddaa bülteni,Salı iddaa maç listesi,Salı iddaa listesi,Salı iddaa basketbol programı,Salı iddaa basketbol bülteni,Salı yeni iddaa programı,Salı yeni iddaa bülteni,Salı iddaa güncel programı,pazartesi iddaa güncel bülteni,Salı iddaa futbol ve basketbol programı,Salı iddaa oranları,salı iddaa maç oranları,Salı iddaa basketbol maç oranları,Salı iddaa maçları,

Çarşamba iddaa programını Görmek İçin
Çarşamba iddaa programı,Çarşamba iddaa bülteni,Çarşamba iddaa maç listesi,Çarşamba iddaa listesi,Çarşamba iddaa basketbol programı,Çarşamba iddaa basketbol bülteni,Çarşamba yeni iddaa programı,Çarşamba yeni iddaa bülteni,Çarşamba iddaa güncel programı,Çarşambaiddaa güncel bülteni,Çarşamba iddaa futbol ve basketbol programı,Çarşamba iddaa oranları,Çarşamba iddaa maç oranları,Çarşamba iddaa basketbol maç oranları,Çarşamba iddaa maçları,

Perşembe iddaa Programını Görmek için
Perşembe iddaa programı,Perşembe iddaa bülteni,Perşembe iddaa maç listesi,Perşembe iddaa listesi,Çarşamba iddaa basketbol programı,Perşembe iddaa basketbol bülteni,Perşembe yeni iddaa programı,Perşembe yeni iddaa bülteni,Perşembe iddaa güncel programı,Perşembe iddaa güncel bülteni,Perşembe iddaa futbol ve basketbol programı,Perşembe iddaa oranlarıPerşembe iddaa maç oranları,Perşembe iddaa basketbol maç oranları,Perşembe iddaa maçları,

Cuma iddaa Programını Görmek İçin
Cuma iddaa programı,Cuma iddaa bülteni,Cuma iddaa maç listesi,Cuma iddaa listesi,Cuma iddaa basketbol programı,Cuma iddaa basketbol bülteni,Cuma yeni iddaa programı,Cuma yeni iddaa bülteniCuma iddaa güncel programı,Cuma iddaa güncel bülteni,Cuma iddaa futbol ve basketbol programı,Cuma iddaa oranlarıPerşembe iddaa maç oranları,Cuma iddaa basketbol maç oranları,Cuma iddaa maçları,

Cumartesi iddaa Programını Görmek İçin
Cumartesi iddaa programı,Cumartesi iddaa bülteni,Cumartesi iddaa maç listesi,Cumartesi iddaa listesi,Cumartesi iddaa basketbol programı,Cumartesi iddaa basketbol bülteBağlantıni,Cumartesi yeni iddaa programı,Cumartesi yeni iddaa bülteni,Cumartesi iddaa güncel programıCumartesi iddaa güncel bülteni,Cumartesi iddaa futbol ve basketbol programı,Cumartesi iddaa oranları,Cumartesi iddaa maç oranları,Cumartesi iddaa basketbol maç oranları,Cumartesi iddaa maçları,

Pazar iddaa Programını Görmek İçin
Pazar iddaa programı,Pazar iddaa bülteni,Pazar iddaa maç listesi,Pazar iddaa listesi,Pazar iddaa basketbol programı,Pazar iddaa basketbol bülteni,Pazar yeni iddaa programı,Pazar yeni iddaa bülteni,Pazar iddaa güncel programı,Pazar iddaa güncel bülteni,Pazar iddaa futbol ve basketbol programı,Pazar iddaa oranları,Pazar iddaa maç oranları,Pazar iddaa basketbol maç oranları,Pazar iddaa maçları,

Güncel iddaa bülteni hizmeti , iddaa bülten,iddaa bülteni,iddaabülten,iddaabülteni,iddaa listesi,iddaa maç bülteni,iddia bülten,iddia bülteni,idaa bülten,idda maç,sahadan,sahadan com,sahadan bülten.sahadan program.sahadan iddaa program.sahadan iddaa bülteni,sahadan liste,sahadan maç listesi,sahadan basketbol bülteni,sahadan basketbol programı